ביו - אדריכלות

באהבה עושים דברים מיוחדים

 להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דורית גפן, ביו-אדריכלות © עיצוב חיינו דרך מודעות ותודעה dorit@dor4u.com  - 054-7-629030 
 
איך לחיות עם מבט על  9.2.2010   

"כיצד לתרגם בשפה בהירה ופשוטה איך חיים עם מבט על?
  
מה זאת אנרגיית הפוטונים? כיצד המדענים מפרשים אותה וכיצד תודעת העל מפרשת אותה?
 
כאשר מהדהד מידע, מתקיים תהליך שבו המידע מהדהד דרך מערכות של מיתרים שהינם קווי אנרגיה לכל חלקיק פוטון הקיים בעולמכם, דמייני כמו בפאזל המורכב מחלקיקים קטנטנים שלכל אחד סימן זיהוי משלו, הם מתפקדים לפי חלוקה של 4 משפחות צבעים וכל צבע מורכב מהמון גוונים שביחד מהווים את כל מניפת הספקטרום של מה שקרוי הצבע האדום לדוגמה. אך, זוהי רק המניפה שהעין שלכם יכולה לראות. מעבר לטווח הראייה שלכם קיימים גווני צבע נוספים המשוייכים כולם לאותו גוון.
 
דמייני שכל החלקיקים הללו מתוכנתים לנוע במרחב לפי קוד המקודד בהם האומר שבמצב מסוים הם ינועו ממקום א' לב' ויסתדרו בצורה מסויימת. מי שהטמיע את הקודים המתוכננים הוא ה'מקור' שהוא ה'מוח' של כל הקיים ביקום. מי שגורם לתזוזה של החלקיקים זו המחשבה שלכם או של כל חלקיק אורגאני הקיים ביקום ובכלל - כל המרקם שסובב אתכם, אתם וכל הקיים ביקום.
 
אל לכם להתחיל כעת לפרק נושאים ולנסות להבינם כחלקים נפרדים - זה גם מה שהמדענים שלכם עושים אך רוחב היריעה הינו קשה מלהכיל ולכן הגיעו ומגיעים כל הזמן מידעים שאתם הגדרתם אותם כ'תקשורים' ולמעשה אתם מתחילים להקשיב להדרכות שלכם, להדהוד הפנימי שלכם לפי הקודים הפנימיים שה'מקור' הטמיע בכם שמתעוררים.
 
ההסברים על מוח גבוה המורכב מ4 יסודות ומוח נמוך המורכב גם הוא מ4 יסודות, ההסברים המפרטים כיצד עולמכם והייקום עובד, הכל נועד כדי ללמדכם להתחיל ולהבין מה גודל השפעתכם בעולמכם הפיזי המונע בעזרת מחשבתכם המודעת והלא מודעת.
 
גם נושא הבחירה החופשית שלכם - יש לכם מרחב תנועה רחב מימדים והכל קשור למתווה דרך שאתם התוותם לעצמכם לפני רדתם לעולם הפיזי שלכם כדי לשחק את משחקכם כאן.
 
מהו מבט העל?
 
ככל שתבינו שמבט העל הוא דרך ראייה להבין תהליכים בדרך אופטימאלית יותר עבורכם - כך תתחילו להפנים את גודל האחריות שלכם להליכים המתרחשים ולחשיבות שאנו מגדירים כמאור פנים וטוהר הלב שכוונתם שתפעלו בצורה ה'נקייה' ביותר שהנכם מודעים לה כדי שתהיו קרובים כמה שאפשר להדהוד המקורי שהוטמע בכל אותו חלקיק פוטון הנמצא בכל מה שמרכיב את עולמכם ובכם.
 
הפרוט עבורכם נועד, שוב, שתבינו, אך אין זה אומר שתתחילו לנסות למה שאתם מכנים - להחזיק את נושא החשיבה ולנתחו - תבינו כי הנכם פועלים כיחידה אחת כגוף אנוש אחד אך השפעתכם במרחב הינה מבחינה אנרגטית גדולה.
 
כשתארנו עבורכם את עצמכם כגופים מוארים- זו היתה כוונתנו - כי כך אנו רואים אותכם, נקודות וקווים וצורות גיאומטריות של אור, אך כל זאת כבר נאמר.
 
איך אני פועלת מתוך מבט על כדי להתנהל בצורה הנכונה ביותר עבור גוף אנוש זה או אחר?
 
ככל שתהיי יותר ממוקדת מטרות בצורה ברורה, כך יקל עלייך או על כל בן אנוש להתנהל.
 
הבלבול שזוהי הגדרה שלכם - זהו מצב שנוח לכם להגדירו כך כדי להסתתר מאחורי מצבים אלו ואחרים כיוון שאינכם יודעים כיצד לפעול בגלל שהנכם ברמת מודע נמוכה יותר. כדי להבהיר את התמונה - עבורכם - עליכם להיות במצב שהגדרנו פעמים רבות ב'שקט הפנימי' שלכם ופרושו לנסות לאתר את ההדהוד המקורי, את ה'אמת' באותו מצב, הדרך הנכונה לכם לפעול. להגיע למצבים אלו - אלו הם התהליכים הארוכים שאנו מעבירים לכם מידעים עליהם באופנים רבים.
 
כפי ששוב אמרנו פעמים רבות - קיים מגוון רחב יריעה של מידעים, תקשורים, מדריכים ועוד הרבה - נקרא לזה קווים ונקודות השולטים במרחבכם, אך אל לכם להתייחס אליהם ברמות הפרטים אלה שוב להבין שכל תא אורגני שקיים מהווה סימפוניה שלמה."
 •  
הבנות:
 
במבט על אני כמו מנסה להקפיא לרגע את נקודת ההתרחשות שאליה שמתי לב עקב התרחשות חריגה שאירעה - ולבחון אותה ממקום לא אישי השופט ומנסה להגיב לפי כל מאפייני האישיות של האדם - אלא - ואתם נוהגים גם להגדיר זאת - כמו בזכוכית מגדלת - שזו אותה כוונה המובעת בצורה שונה ועדיין אנו מכוונים לגבוה יותר.
 
תדמיינו שאתם נמצאים במטוס ויכולים לראות את כל הנמצא סביבכם בצורה ברורה ואז הינכם מבינים שרמת האינפורמציה שהינכם מקבלים הרבה יותר גדולה - אך האם זה מה שאנו רוצים? בהיבטים מסוימים .
 
כל בן אנוש פועל בהתאם למורכבות המערכת שהוא בחר להגיע איתה לכאן = הכלי = גופכם הפיזי.
 
כנקודת הסתכלות - ניתן לבנות מערכות חיים שלמות סביב נקודת מבט אחת, סביב נושא מסויים וכשהוא כבר אינו רלוונטי, אנחנו בוחרים בנקודת מבט אחרת ופתאום כל חיינו משתנים.
דוגמאות - החיים עם ההסתכלות שמותר לעשן, מול החיים שאסור לעשן - מה קורה לאנשים במקום עבודה, במסעדה, בבית? זה משפיע על צורת תכנון - פינה למעשנים או לא? זה משפיע על שפת הגוף וכו'.
איך נראים החיים בשדות תעופה כשיש התרעה על פיגוע? ואיך במצב של שקט, שלום, גבולות פתוחים?
 •  
כבני אנוש קיימת לנו הבחירה החופשית באיזו דרך לחיות את חיינו. ככל שנתמקד בחיים מתוך המהות הפנימית שלנו כך יהיה לנו קל יותר במימוש החיים שבחרנו.

 •  
משקלי היסודות 27.1.2010

מה אתם יכולים לספר לי על המשקלים העתידיים של יסודות האוויר והאש מבחינת השפעתם במרחב ועל חומרים חדשים...
 
את צריכה להבין כי מדידת המשקלים הינה שונה בכל תא בכל חומר על פני הפלנטה, את צריכה להביא למודעות הזו שהליכים אלו קורים ולהפנות מדענים לחפש משוואות חדשות כדי שיקלו על החישובים החדשים.
 
  
החשיבות של שינוי המשקלים הינה רבה ונמצאת בכל. בתחומי בריאות, ראיית הדברים, התגברות אלימות לעומת מציאות שלווה ועליכם להכין את האנושות לשינוי וללמידה למצוא את שיווי המשקל כדי להתאזן.

 
 •  
  שינוי דפוסי התנהלות, התודעה והמודעות. 8.9.2011

א. הליך ה"העתקה".
ב. התנהלות המוח
 
הקשר המופלא בתודעה , הליך ההעתקה בין 'יצור אורגאני' אחד לשני.
 
מהי התודעה - מודעות כוללת הנעה כאנרגיה ברשתות האנרגטיות הבריאתיות ויוצרת שינוי של מודעות הכלל = תודעה.
 
המידעים הקיימים ומועברים ברשתות אנרגטיות אלו מההירכייה הבריאתית - כדוגמת תודעת על, הליבה המרכזית, ליבות יהווה, אליאנוס, נציגי ליבות האוויר ועוד...משפיעות על התודעה הכוללת במרחב ומתורגמות למודעות בני אנוש במרחבי ארץ.
 
כיצד מתבצע בפיזי הליך העברת האינפורמציה - כידוע כיום במדע, כל יצור אורגאני מורכב מחיישנים רבים ומגוונים המעבירים לו מיידעים על הנעשה סביבו. הליך זה ניתן לכנותו בפשטות - הליך הקלט/פלט בין הגופים האורגאנים במרחבי פלנטת ארץ לבין סביבתם.
 
במחקרים רבים שבוצעו לאורך השנים ולדוגמה בתחומם של הקופים, דולפינים וכמובן בני האדם, התגלו כי קיימים חיישנים/רצפטורים המצויים במוח המעבירים את המיידעים לא רק בזמן פעולה אלא גם בזמן ש'יצור אורגאני 'אחד מתבונן בפעולתו של ה'יצור האורגאני' השני.
הליכים אלו מתורגמים דרך רמת המחשב ורמת הנפש אצל האדם ורמת הגוף הפיזי.
אלו באים לידי ביטוי בשינוי דפוסי התנהלות .
 
הנני יוצרת דרישה אנרגטית לקבלת המיידעים על התובנה האישית שלי של דרך הה'עתקה' של תצורות התנהגות בין בני אנוש כמו גם יצורים אורגאנים אחרים על פני הפלנטה ארץ.
 
תיקשור:
"כידוע לכם כי כל ההתנהלות הפיזית אנרגטית על פני מרחבכם כאן בפלנטת ארץ מתנהלים בכמה וכמה מישורים שחלקם ידועים לכם כרמת הגוף הפיזי, הנפשי, הרוחי - אנרגטי והנשמתי. ידוע לכם כי כל המיידעים המגיעים לאותו כהגדרתך 'יצור אורגאני' מתקיימים בכל הרמות המתקיימות כדוגמת הדוגמה אשר ציינו לפניכם.
 
כיוון שהליכים אלו ברורים לכם נציין לכם שוב מידע המוכר בעולמכם כי לחלקם של היצורים האורגאניים ישנם נשמה כוללת שהינה אנרגיה רחבת היקף המתקיימת במרחבי הבריאה כמשרה עצמה למספר רב של 'פרטים אורגאנים' המצויים במרחבכם אשר להם אותה תצורת התנהלות וכאשר חל שינוי בהתנהלותו של פרט אחד ואליו מתווספת התנהלות דומה של עוד פרטים, לאחר הגיע המיידעים למה שמוגדר על ידנו וידכם כמסה קריטית , המיידעים מועברים באופו אוטומאטי לשאר הפרטים המתקיימים באותה העת כיצורים פיזיים במרחבי פלנטת ארץ.
תופעה זו אשר העברנו לכם כעת ידועה לכם ברמות מחקר מסוימות אך לא הודגשה האמת הקוסמית במובן של ההתנהלות הנשמתית קבוצתית.
 
כיוון ששאלתך נבעה מהתבוננותך בנכדך הקטן והבנת במיידי את הליך 'ההעתקה' שבוצע על ידו בבחינת דרך התנהגות לצורך הנושא "קבלת תשומת לב" מהאמא כדי להשאר בבית ולהיות האחד היחיד המיוחד המקבל אותה תשומת הלב, הרי שמאשרים אנו לך את הדרך הפשוטה היינו אומרים בה הליך שינויי דפוס התנהלות/התנהגות המתנהל על ידכם בני האנוש.
 
ככל שתקופתכם תהייה שקופה יותר כך גם תצורות המשחק בעולמכם יהפכו להיות קלילות יותר ונראות/נצפות על ידי האחר/בן אנוש ומוכר כדרך התנהגות הנצפית כאפשרית. מכאן אתם למדים שחשיבה זו תקל עליכם בבחינת הביטוי 'הקדם רפואה למכה' כמו גם 'הכן רכבך לחורף' כיוון שתוכלו להכין דרכי משחק חדשים או דרכי התנהלות חדשים למקרים/נושאים שאנו רואים אותם כדרכי ביטוי המשתייכות לבריאת הצל /דרכי התנהלות שלילית להשגת מטרות בדרכים כוחניות ותוך כדי שליטה של דרכי מלחמה.
 
לשאלתך או רצונך בהבהרה מדוייקת יותר לגבי הרצפטורים הקיימים במוחכם נפרט לך:
הרי מוחכם הינו נקרא לכך עבורכם 'בועת כדור המלאה בכמויות אדירות של מידע' המתנהלות כמו בתוך מחשב על שלכם המצוי הינו כמסה אנרגטית צפופה יותר מהמתקיים באזור 'טבעת המייתרים' שלכם המכילה את כל המתנהל בבחינת הרמות האנרגטיות של ליבתכם. 'כדור אנרגטי או נכנה אותו עבורכם בשם 'קוביית המוחות הגבוהה או 'כדור המחשב העליון' המכיל הינו את כל רמות /המיידעים שהנכם זקוקים להם לצורך התקיימותכם וייעודכם במרחבי פלנטת ארץ/המרחב הפיזי בו הנכם מתקיימים.
 
עליכם להבין שכמחשב על הפועל בדומה למחשב הבריאתי הנסתר מעינכם קיימים במוחכם חלקים אשר נצפו ונחקרו כבר על ידי אותו תחום נרחב שלכם המכונה - המדע, ויחד עם זאת גם בתחומים אלו עדיין רב הנסתר על הגלוי וקיימים גם תחומים רבים אשר יהיו או מצויים רק ברבדים גבוהים מאוד של ההיבט האנרגטי של קיומכם וממנו 'נשלחים' מידי פעם מיידעים לצורך 'הבנתכם הבריאתית' שאנו מעוניינים לקדם.
 
כיוון שהמדע אצלכם אבחן חלקים נרחבים מהרכב המוח הפיזי שלכם ושוב, ציינו כי עדיין רב ה'תחום האפור' כהגדרתכם, הבלתי נודע, וככך, נעשה גם הגילוי של דרכי ה'חיקוי' שהנכם מחקים גוף אחד את מישנהו והיינו מרחיבים כי מוחכם בורר לו בהתאם לתסריטו ובהתאם למהות הפנימית/זיקוק הנתונים האישי והייעוד הייחודי של מה שקרוי ה'אדם' הזה או האחר, וככך הינו מסגל לעצמו או בורר לעצמו את דרכי התנהלותו בבחינת 'משחקו' בחיים ארציים אלו שלכם.
 
בהיבט האנרגטי היינו אומרים כי מבחר האפשרויות העומד לפניכם הינו רב ומגוון אך שוב אנו מציינים לפניכם כי 'בורר התוכניות האישי' שלכם בורר לו לגבי כל מצב את דרך ההתנהלות הנכונה ביותר עבורו בתוך מסגרת המשפחה/חברה/עבודה /צביר עם שבו הינם נמצאים."  
 

 •  
 ראיית מהלכי חיים, כיום 12.3.12 
 
כאשר מגיבה הנך לתחלופות האנרגטיות היורדות למישורכם וחשה הינך את הגלים היורדים תביני כי מישורכם נמצא ב'התקפות' היינו קוראים לזאת כך של ההשפעות של הקרינה מ'גלי השמש'.
 
כולכם שומעים בחדשות על התופעות וגם מסבירים לכם כי ישנה פגיעה מועטה מאוד בתקשורות הלווינים שלכם המשייטים בחלל אך אינכם מקשרים זאת לעליית מפלסי הלוחמה - נקרא לזאת כך, באזורכם ובאזורים אחרים בעולם.
 
שעות אלו בזמנכם הליניארי יכולות לגבש אתכם כבני אדם במידה וקיימות התובנות לכך וכאשר הגדרנו לכם כי הכלל הופך להיות חשוב מהפרט - זאת רואים הנכם בחיי היומיום שלכם כאשר המדיניות נקבעת לפי טובת ה'כלל'. עליכם רק להגדיר את הכלל כיוון שאין כלל אחד באותה מגמה מובילה כמו הכלל השני.
 
גם בנושא הלחימה הבלתי פוסקת שלכם של 'הטוב' מול ה'רע' בשפתכם או ארצות הטרור אל מול הארצות הנאורות, או הימין מול השמאל, כל ההגדרות הקבוצתיות הללו מתחילות להתגבש ביתר חוזק היינו אומרים ועליכם כבני העם היהודי להתחיל או להמשיך את ההתחלות של הצדק הנכון אולי מבחינתכם כעם.
 
יודעים הנכם כי אין זה אפשרי להגיע לאחידות בנושא זה כיוון שלכל אחד המשימה התסריטית שלו אך אתם כבני העם היהודי 'אנו מסבירים זאת לכם ברוך היינו אומרים ובחיוך אם אפשרי ' - אתם הוכתמתם על ידי המערכת הבריאתית בבחינת נושאי הדגל של דרכי חיים נכונים עבור בני האדם, הנכם מובילים בהיותכם משתייכים על יסוד האוויר והאש וככך פעמים הנכם סופגים אש ופעמים ממטירים אש, אך תמיד מובלים על ידי יסוד האוויר המנווט אתכם בהתאם לכיוון יסוד האש.
 
כיום הנכם נמצאים בתקופה של מעבר בין העידנים וביכולתכם להתחבר שוב תחת מטריה רחבה של 'אחוד העם' אך כמובילים ולא כמובלים.
 
יכולתכם להניע מעצמות עבורכם לשמור על הקיים בעולמכם ולקבל תמיכה מבלי שתספגו עוד אש בעמכם וביחוד זה הנאנק תחת אש המלחמה המומטרת עליכם.
 
עליכם להתעלות מעל מנעמי חייכם כדי לראות את טובת כל הכלל שלכם בבחינת אחידות הרמונית.
 
התבוננו על כלל עמכם בבחינת בריאה המכילה בתוכה את כל מערכות החיים כבריאת הטבע ובה גוונים רבים שונויות רבות אך כבריאה אחת יש בה הרמוניה שאינכם יכולים לראותה או להבינה.
 
שאלה: מה מטרת המסר שהנכם מעבירים לי ומה תפקידי להעביר ולהדהד?
 
אנו מערכת טבעתית המכילה את נציגי כל היצוגים העומדים בראש החץ היינו אומרים או בפתחה של תקופתכם החדשה. אנו מרחיבים את ערוצי החיים עבורכם לעידן החדש בהליכים שבני אנוש יוכלו לעבור בהם.
 
אם תתבונני מלמעלה תוכלי לראות כי אתם כרגע כמו בצאוור בקבוק כהגדרתכם ההולך ומתרחב לכיוון הלא נודע מבחינתכם. אם נאיר לך קדימה תוכלי לראות כי קיימת שם הרחבה עבור בני האנוש בבחינת חיים מוארים יותר ומודעים יותר, בבחינת לקיחת אחריות ובבחינת התחשבות האחד בשני ובבחינת מערכת ההרמונית יותר גם לטבע הסובב אתכם...
  
...הנך מקיימת הלכה למעשה את ...המתרחש כאשר האדם דבק באמונתו ומסוגל להנחיל את ראייתו החיובית כביטוי ארצי...
  
כפי שבני אנוש מרגישים זאת כחוויות אישיות - חייהם אינם תמיד כפי שתכננו אלא מותווים על ידי גורמים =סביבתיים שהנם תלויים בהם וכדוגמה - כל המיסוי המוטל עליכם בבחינת הרשויות אשר הנכם חיים בתוכם ותלויים בהם.
 
בני אנוש תלויים גם פעמים רבות במצבים בריאותיים זה או אחרים שהם רואים בהם את מצבם הקשה הקובע את דרכי חייהם ואינם מודעים לכך שביכולותיהם לשנות מצבים אלו בכוח/עוצמת רוחם או כפי שהנך יודעת - הרצון הנשמתי של האדם.
 
עלייך להנחיל תובנות אלו גם לאחרים סביבך.
 
 •  
 החומרים החדשים בעתיד                                                                                       9.12.11
 
 
"אנו טכנולוגיות עתידיות אשר חוו ראייה ייקומית של גופים ויקומים השונים משלכם אך הדומים אליה בהתנסויות של בני אנוש מזה עידנים, היננו דוברים לכם כיצורים אורגאנים חכמים אשר שרדו צורות חיים אחרות.
 
האנושיות שלכם כאן בני האדם הינה המפותחת ביותר מבחינת יכולתכם לפתח את החומר אך לא בבחינת ראייתכם הקוואנטית.
 
אכן, אותו אחד שלכם הזוכה כיום בפרס הנובל בתגליתו על רצפי תא, כמו שהנכם קוראים לכך, מקבל רק בתקופות אלו הכרה משמעותית כיוון שכיום גברה המודעות להשתנות על פני מרחבכם והנחיצות בשינויי התפיסה המדעית לגבי המקובל והשמיש בעולמכם ובמרחבי הייקום.
 
יכולותיכם המתפתחות והמשתנות מביאות לכם פתרונות ופיתוחים רבים והרבה בתחומי התקשורות אשר לכם ואנו מכלילים בכך גם את החיישנים הרבים בעולמכם וזאת כיוון שבמאה האחרונה התפתחתם מאוד בכל נושאי הטכנולוגיות וחקר החלל שלכם שהביא לכם את יריעת ההסתכלות הגלובאלית.... 
הרצפים - של תאי החומר העתידי משתנים עם התגברות יסודות האש והאוויר בעולמכם מבחינת עוצמתם. מצב חדש ומשתנה זה משנה את מהירויות תרכובות החומרים כפי שמסרנו לך מזה כבר כמו גם את יכולת עמידתם במרחבכם.
 
חלק רחב של מדענים במרחבכם עוסק כבר כיום בהתחלות של הטכנולוגיות אשר לכם הכוללות גם מכשירי בדיקה ומחקר חדשים כדי ליצור את החומרים החדשים וחלקם הגדול עדיין מבזבז זמנו על למידות העבר.
 
עליכם להבין כי עליכם להעצים את קפיצות המדרגה בתחומי החומרים כדי שיהיו בידכם כלים להתמודד בעולמכם המשתנה...
 
עליכם לראות בחקר החלל כקרש קפיצה מבחינתכם לגבי התייחסות החומר למצבי כבידה משתנים ומה שכבר העברנו לכם בשם הכינוי שלכם - המשקל הסגולי של החומר.
 
התנהגות החומרים תשתנה בתגובה לשינויי האקלים ומזג האוויר שיהיה חם יותר וקר יותר בעולמכם ויבש יותר.
לכן כאשר הבאנו לפניכם את החיים תחת חממות ענק כפי שכבר ראית פעמים רבות היה זה כדי להגן עליכם בני האנוש לתקופות ארוכות מבחינת זמנכם הליניארי שלא ישתנה בהרבה אך יתקצר מבחינת יכולות ההספק הפיזי שלכם.
 
תקשורותיכם עובדות בכיוון הקוואנטיות אך לא כך גופיכם הפיזיים ועליכם להתחיל להתכוונן לצורות חיים אחרות ואנו נפרט עבורכם.
 
כאשר המחשב הנמצא במוחכם יתחיל להיות במורגולת החשיבה הקוואנטית וזה אומר מבחינתכם ריבוי ערוצי חשיבה ושהייה בו זמנית במספר מוקדי ענין בשפתכם, גופכם הפיזי יזדקק ליותר מנוחה כיוון שאנרגיה רבה תושקע במוחכם.
 
מה שבעולמכם כונה אנשי כורסה יהיה נכון כביטוי למצבכם המשתנה.  פתרונות רבים ינתנו לריבוי מצבים במקומות רבים דרך הכלים שלכם הקרויים מחשבים ומכשירי קלט פלט ניידים שרובכם קוראים להם פלאפונים שתרגומם הפשוט בשפתכם היה טלפונים של פלא בזמנו.
 
המכשורים שלכם ימשיכו להתפתח ויוכלו לתת לכם מענה מהיר בהיבט מהירות התקשורת אשר לכם.
 
גופכם הפיזי יזדקק לקבלת רמות מזון וקרינת קרני השמש ואוויר ומים וכל מה שגופכם נזקק לו ככלי אורגאני החי בפלנטה ארץ ולכן כמי ששנים רבות בגוף/כלי המשרת אותך בתקופה זו נושא הסביבה היה קרוב לליבך בשפתכם ומכאן שרגישותך מכוונת אותך לרמות הנקיון הנדרשות ממכם בני אנוש לצורות החיים העתידניות.
 
לבקשתך אנו נביא לכם דוגמאות:
 
כיוון שבעולמכם מתגבר זיהום האוויר עליכם ליצור מרחבי מחיה הן חדשים והן בקרב מה שקיים אצלכם אשר ישררו בהם תנאי אויר הטובים לחיים האורגאנים שלכם כולל החי והצומח במרחבכם.
 
הננו מדגישים כפי שהנכם יודעים כי החי והצומח יודעים לעשות את השינוי מעצם תפקידם הפלנטרי אך עבור השימוש האנושי עבור בני אנוש המפתחים זנים לצורך ריבוי מהיר כדי שיהיה מזון מהיר תצטרכו לפתח מקומות גידול חדשים בתנאים כמו במה שהנכם מגדירים כחממות ועליכם בארצכם לראות כי רוב השטח הדרומי בארצכם יהיה מכוסה בחממות אלו.
 
עליכם לפתח בקרות איכות כפי שהנכם קוראים להם בעולמכם כדי שתמנעו זיהומים ומחלות.
 
עליכם לפתח קבוצות אשר ישמרו על הגידולים כמו על בני האדם, ההסתגרות שלכם בעתיד תהיה בלתי נמנעת אך עבור בני אנוש תפתחו היינו מגדירים לכם כ'טבע חדש' המצוי במקומות המחיה שלכם כדי לשרוד.  אין עליכם בזמן ליניארי זה לחשוש או ל'קחת מצב זה אל ליבכם' כיוון שהליכים אלו יהיו בבחינת המצב שרובכם תשאפו אליו.
 
אנו מביאים לכם את העתידנות הרחוקה בבחינת זמנים ליניארים אך אשר זכרונה המצוי בגופים אשר לכם מתחיל להדהד בכיוון בבחינת פיתוחים וייצור החומרים וכלל התעשיות אשר לכם בכיוון זה.
 
הפיתוחים אשר לכם בתחומי הריפוי אשר לכם, החקלאות, תעשיות המזון, התחבורה, כל המצוי במרחבכם כבר החל בהליכי השינוי אך הנכם ברובכם הגדול אינם רואים את התמונה הכוללת. המקדימים לראות הם בקו הראשון בבחינת הפיתוחים העתידיים המשתנים כל העת.  חיי המדף כהגדרתכם את משך השימוש במוצרים משתנה ומתקצר ולכן גם החשיבות של סילוק המיותר ומיחזור כל כך חשוב כיום בעולמכם....
 
...עלייך להעביר את תפיסת החשיבה העתידנית הזו שאנו מביאים לפנייך, כדי להתחיל לפמפמה לבני אנוש כדי שיקבלו זאת בכמה שיותר מובנות היינו מגדירים זאת לך ובבחינת הרפתקה חיובית בשפתך כפי שכולם מתעניינים במוצרים החדשים. ומה שהגדרתם במונח של ה'טרנד' יהפוך לרגילות ותמשיכו להתפתח הלאה.
 •  
  'תפיסת הבטחון', 'תפיסת האבטחה' ועוד.
   
  ההשתנות המתרחשת כיום והצועדת במהירות רבה לתרחישים אלימים יותר יוצר מצב של שינוי מצב ה'כוננות' בארצכם בבחינת צורת ההגנה עוברת להיות יותר באמצעות החיישנים הרבים סביבכם. בני אנוש יתקבצו יותר במקומות/מרחבים סגורים המכילים את כל צרכיהם. אנו דוברים אלייך את העתיד בתחום זה והקישור בזמנכם אליו.
   
  כיוון שדרכי חייכם ישתנו, הרי מצב זה גורם לכך שאלו המופקדים על בטחונכם למעשה ישלטו בצורות חייכם. לכן עליכם לפתח ולדרוש הקמת קבוצות 'שמירה ואבטחה' אשר כל מחשבותיהם ומעשיהם יהיו בקטבים החיוביים ללא כל אפשרות לשינוי לחשיבות שליליות. ואנו נגדיר זאת הצורה הישרה - חשיבה חיובית מביאה הגנה ואיכות חיים וחשיבה שלילית תביא לכם אלימות ושתלטנות וחייכם יהיו מנוהלים בידי אחרים.
   
  כאשר קבוצות אלו ידעו את תפקידם ויכבדו בשפתכם את חיי האחר הרי שהם יעשו הכל כדי לשמר את החיים ברמות העשייה השונות שלהם ויאפשרו חיים של מיצוי עצמי של כל המתקיים במרחבכם.
   
  לשם כך עליכם כבר מהיום להתחיל לפתח קודי התנהלות גבוהים מהמקובל מבחינת הרמה האישית של בני האנוש גם בתחומים אלו.
   
  היושר האישי, השקיפות, העזרה ההדדית של כולם למען הכלל יעלו ויתפסו את מקומם הראוי בקרב בני אנוש ולכן גם בתחומכם זה יהיה צורך בקודי התנהלות שיתנו מענה בכך....
   
  כאשר בן אנוש מוכן לצעדו הבא, הצעד מגיע.
   
  גם המיידעים ודרכי החיים החדשים נמצאים כמיידעים בבחינת אפשרויות שעליכם לממש.
   
  כאשר בן האנוש מוכן, הכל מגיע ומהדהד לו בהבנה הפנימית שלו בבחינת כהגדרתכם - 'משהו מבפנים מכוון אותי' הנכם חושבים כי זו היצירה הפנימית שלכם אך למעשה זהו צעד נוסף במילוי יעודכם בכלי אשר לקחתם על עצמכם בהגיעכם לממד מרחבכם ארץ.
 •  
   
מהלכים בחיינו 26.10.12 

"אנחנו מייצגים את העתיד הקוונטי כפי שהנכם יודעים, כבני אנוש שמעתם והבאנו לפניכם את התהליכים שיתרחשו אך כעת הנכם בתחילת תהליכי חיים מאוד מואצים ביחס לעברכם...
בתחילה כמו היום, הכל נראה לכם כהתפתחות שהנכם זורמים איתה , בטכנולוגיות, בתקשורת, אך הנכם מתחילים להרגיש כי גם השטח רוחש שינויים כל העת לפי הצורך.
כדוגמה המערכת הפוליטית שלכם שמשתנה כל העת בהתאם לצורך שבחלקו הינו השרדות פוליטית ובחלקו השרדות כדי לעמוד בפני העתיד לבוא, הדורש בחינות מהירות של המצב בו שרוי עמכם וקבלת החלטות מהירות שלשם כך צריך מנהיגות תכליתית המגובה בשרים.
הקוואנטיות בחייכם תבוא לידי ביטוי בכך שהנכם אמורים לתת מענה מהר ובזמן נתון של האירוע ובכך תתקדמו למקום הבא.
כל פעולה שאדם עושה עליו לראות ככל האפשר את התמונה כולה, איך זה ישפיע עליו, על סביבתו הקרובה ואת ההשלכות על החברה סביבו ועל הטבע סביבו ועל היקום כולו כמו אפקט הפרפר. זה מביא אותנו להבנה כי ככל שנבין כי כל אחד מהדהד ומשפיע,  נבין את גודל האחריות של השפעתנו על הסביבה.
ככל שהאדם מהדהד יותר את מהותו הפנימית בהתאם לתסריטו כך הוא יפעל יותר מדויק ובהתאם לתכנית הבריאתית ואז כמו שהטבע הרמוני בעצם טבעו שכל תא חי בטבע מממש את עצם מהותו, כך אנחנו בני האנוש נהיה יותר הרמונים בעצם זה שנפעל למימוש המהות הפנימית שלשמה נוצרנו והגענו לממש כנשמה בגוף של בן אנוש.
גודל האחריות הינו רב, אך ההקלה הינה שככל שנהיה מודעים למעשנו כך נפעל יותר במדוייק לתסריטנו.
דבר נוסף – החשיבות של כל פעולה שלנו – ככל שנצליח לראות את כל התמונה כולה לגבי כל מחשבה ומעשה שלנו, כך יקל עלינו להיות יותר מדויקים לגבי מה עלינו לעשות. עלינו לראות מצד אחד את המציאות הוורודה שמנסים להראות לפעמים בפרסומות ובתקשורת ולראות גם את כל מה שמתרחש מסביב.
בעסקאות עלינו לראות שלא בשאיפה להנאה ול'אוכל הטעים' שנרוויח כתוצאה מהעסקה, ניפול מכל מיני מהמורות ובורת שלא ראינו, שיכרסמו לנו את כל מה שנראה לנו וורוד.
לגבי דברים שמפרסמים כמו מזון מיוחד – שלא נמצא עצמנו שהמזון הזיק לנו, לגבי קניית מוצרים – שלא יסתבר שהמוצר רק נראה יפה אבל מתפרק – כדוגמה – הרבה מוצרים סיניים שזולים לקנייה אך לא מחזיקים הרבה זמן ואז שוב נאלץ לקנות את אותו מוצר.
לגבי העתיד –קיימת ההבנה שאכן אנחנו נפעל בהתאם לצורך וברגע שנגיע לצומת. אך עלינו להיות מוכנים לכל תרחיש במקסימום השפעתו על העתיד שלנו ושל הייקום כולו. מצב עתידי זה של קוואנטיות מביא לכך שאכן ככל שהאנשים יהיו מחוברים יותר לעצמם, הם ידעו מה לעשות בכל רגע נתון ויפעלו נכון.
ככל שהאנשים יהיו איטיים, הם יאבדו את המומנטום, הרגע, לפעול בדרך שמתאימה להם ויפעלו לפי ההדהוד האנרגטי שאחרים יובילו אותם ויסחפו לכיוונים אחרים....
כיוון שאתם כבר בהליכי השינוי' הרי שרוב בני אנוש 'יסחפו' למצב עתידי זה ללא ההבנה ולכן התמונות שראיתם בעבר -  רוב האנשים  - יהיו במצב של הסחפות אחרי אלו שינהלו עבורם את מהלך חייהם בעצם המיקום שלהם בחברה, אנו מתכוונים להנהגות פוליטיות שלכם, אנשים בעלי ממון וכו.'
 
לגבי 'שכנכם הערבים' עליכם כעם לשדר ביתר שאת את עוצמתכם וזכותכם לחיות ולהתפתח ויכולתכם לתרום לסביבתכם הכלל עולמית, כפי שנציגי העם היהודי וישראל נמצאים בכל מקום ותורמים מהידע שלהם. ככל שתעצימו את עוצמתכם, כך השינוי שפרושו חיזוק מעמדכם וקבלתכם בעולם האור יהיה חזק יותר.
 •  
   
החיבור למהות הפנימית והחיים בתאוצה 21.11.12
 
"שלום לך, כנציגי ליבות האוויר בתקופה זו יודעת הנך כי מהירות התגובה הינה בשפתכם שעת התקופה, כלומר, צריכים הנכם לפעול במיידי אך להסתמך על כל מה שאפשרי – להסתמך על תוכניות העבר אם הנן מתאימות יחד עם המורגלות של הכנות שעשיתם ברגילות בשעות של התאמנויות ולהסתמך על כל הטכנולוגיות הדשות , הנותנות לכם תמונת אמת במהירת הזמן וגם הגנה וביטול הסכנה.
 
כפי שקיבלתם דברינו במשך תקופה, ידעתם כבר כי הרגילות בזמן לחץ או מצבי קיצון – הם אלו שיעזרו לכם לפעול נכונה.
 
כעם הנכם חזקים אך עליכם לחזק את האמונה בדרככם. להבין כי הרעה היורדת עליכם באה  כי קשה לכם להתמודד בעולם ולומר = אנחנו כאן ותסתכלו על האמת – אתם בעולם כדי לראות נכון את תנועת ציר הרשע הנבנה אל מול אלו שרוצים להתפתח ולפתח בעתיד.
ככל שתפנימו את נושא גורם הזמן המתקצר את החיים המואצים המכריחים אתכם לעשות שינויים בחייכם, כך יקל עליכם להתמודד עם כל המתרחש סביבכם.
 
האמונה בעצמכם, = המהות הפנימית, הייעוד, עליה להתחזק ואז הכל יקל עליכם.
כאשר התובנה כי מהירות התאוצה של כל המוכר והידוע מתחזקת וכי זמני התגובה שלכם חייבים להשתנות, שהטכנולוגיות באות לתת לכם כלים שונים ותזרקו את הישנים, כי הם אתכם מאיטים, הרי שבכל פעולתכם תספיקו ליישם את אשר בדרך חייכם.
 
...אצל הקטנים שבאנשים, וברור לך כי אנו מפנים כלפי הילדים החדשים, הכל ברור ומובן כיוון שהם גדלים לתוך מארג הזמן הקיים.
מבחינתם מהירות תגובה מהירה, זו הדרך לחיות, הגדרותכם לבעיות קשב וריכוז, אינם קיימים כלל כיוון שהם מכווננים לטכנולוגיות החדשות ולהבנות מהירות, העבר אינו מעניינם כיוון שטבוע הינו בהם דרך הגנים האנושיים, בדיוק כפי שנבחרו התאים הגנטים שיועברו להם כדי לשמשם ביישום חייהם.
עליכם להרחיב להם את אפשרויות הלימוד , ללמוד כבני אנוש להתחבר לעצמם, להתפתח במחשבתם כדי ליצור עתיד טוב יותר להם ולבני משפחתם. החשיבה החיובית חשובה מעין ארוך כמו גם ההבנה להדהד בשפה משותפת כדי לעזור אחד לשני להתפתח ולהתקיים.
 
המראות שהנך רואה של חיים בתוך כיפה אכן מתקרבים בתאוצה, אך הדרך עדיין ארוכה . עלייך להבין כי עלייך להרחיב את דרך פעולתך והבאת הדברים לאנשים שסביבך, כדי שהכל יהיה ברור ורגיל גם בעת מציאות שקשה לפעמים להתמודד.... 
 
לכלל בני עמך קיימת חשיבות לחיבור בין ערכים גבוהים (ראו ערכי 10 הדיברות אך במבט על), לבין מהותם הפנימית ומהותם כעם. תמיכה והדדיות, שיתופי פעולה מתוך ההבנה של חיזוק הדדי ושיתוף גורל. חוק וידיעת הדרך כי כעם, עליכם להאיר את דרככם לפיתוח וקידום העולם כולו בהמצאותיכם ולא רק את עצמכם.
 
כלכלה חזקה, טכנלוגיות מיוחדות התואמות את התקופה, כל עמכם מקבל תאוצה הדדית לפיתוח עצמו והרחבה על כל סביבתו. אנחנו כעם ישראל, חזקים ויכולים לתרום ידע ועזרה לכל הסביבה... עליכם כל בני האנוש להפנים כי לנו ערכי מוסר טהורים וחזקים שאנו חפצי חיים .קיימת חשיבות רבה לתמיכה והדדיות גורל לנו ולכל בני האנוש בעולם.
 •  
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
הפוך לדף הבית
לייבסיטי - בניית אתרים